خانه / گردونه طلایی
دیجی کالا,تخفیف دیجی کالا,کد تخفیف دیجی کالا,پیشنهاد ویژه دیجی کالا,بن تخفیف دیجی کالا,فروش ویژه دیجی کالا,دیجیکالا,تخفیف دیجیکالا,بن تخفیف دیجیکالا

گردونه طلایی

گردونه طلایی

در این گردونه شما شانس برنده شدن جوایز ویژه و اختصاصی سایت دیجیکالابن را خواهید داشت. جوایزی که در هیچ سایتی یا اپلیکیشنی نیست و بصورت اختصاصی توسط تیم دیجیکالابن تهیه شده است.

  • هر کاربر یک مرتبه می تواند شانس خود را امتحان کند. (تا بروز رسانی بعدی که مجددا شانس شرکت خواهد داشت )
  • هر زمان جوایز گردونه به پایان رسید مجددا توسط دیجیکالابن شارژ میشود ،پس می توانید مطمئن باشید که شانس برنده شدن شما همیشه هست.
  • درصورت مشاهده هرگونه تقلب در بازی که باعث تضییع حق سایر کاربران شود با کاربر خاطی برخورد و جایزه ای به وی تحویل نخواهد شد.
  • برای جلوگیری از تقلب احتمالی جایزه ویژه بعد از 24 ساعت به برنده تحویل میشود.
  • ایمیل را بادقت وارد کنید چون تنها راه دریافت پین کدهای جایزه ، ایمیل است
  • پین کدهای دریافتی در ایمیل را به ادمین کانال کد تخفیف بفرستید تا پس از تایید عضویت شما در کانال و همینطور بررسی صحت ایمیل در قرعه کشی ، جایزه را تقدیمتان کند.
  • درصورتیکه برنده کارت شارژ موبایل شدید ضمن ارسال پین کد دریافتی شماره مورد نظر را که میخواهید شارژ شود را نیز به ادمین کانال ارسال کنید ( شارژ مستقیم فقط برای همان شماره انجام می شود )
  • جایزه ها شامل کدهای تخفیف و شارژ سیم کارت ها روز بعد بین ساعت 19 الی 23 ارسال میشوند.
  • شرکت کننده ها حتما باید در کانال تلگرام “کد تخفیف” عضو باشند و آی دی تلگرام خود را با دقت ثبت کرده باشند چون جایزه ویژه از طریق ادمین کانال خدمت شما تقدیم میگردد.عضویت در کانال تلگرام

برای دیدن گردونه به پایین صفحه مراجعه کنید

جوایز گردونه طلایی چیست ؟

مطمئنا قسمت جذاب هر مسابقه جایزه آن است ، ما در دیجیکالابن تصمیم گرفتیم جوایز ویژه ای را در گردونه قرار دهیم تا جذابیت آنرا برای شما همراهان گرامی بیشتر کرده باشیم. لازم به ذکر است جایزه ها ممکن است پس از اتمام تغییر کنند ولی به شما این اطمینان را میدهیم که تمام تلاشمان بر ارتقای این جوایز باشد. لذا بر آن هستیم تا جایزه ویژه را در ادامه حتما با ارزشتر کنیم.

جایزه های فعلی :

کارت شارژ

کارت شارژ

کارت های شارژ 1000 ، 2000 و 5000 تومانی مخصوص سیم کارتهای اعتباری همراه اول و ایرانسل است

کد تخفیف 10درصدی

کد تخفیف 10درصدی

کد تخفیف 10%دیجیکالا برای خریدهای بالای 100هزار تومان و حداکثر تخفیف 30هزار تومان است. این کد برای کالاهایی از دسته های سوپر مارکت،کتاب،لوازم تحریر،صنایع دستی،آشپزخانه،کیف،کفش،لباس،ساعت،لوازم جانبی خودرو قابل استفاده است. برای محصولات شگفت انگیز قابل استفاده نیست.

کارت هدیه

کارت هدیه

این کارت هدیه بصورت اختصاصی به شما این امکان را می دهد تا 50هزار تومان حساب خود را شارژ کنید ، این هدیه مثل پول نقد است و برای همه کالاها حتی کالاهای شگفت انگیز قابل استفاده است.

 

کارت هدیه چیست ؟

کارت هدیه دیجیکالا کارتیست با کد رمز اختصاصی که بوسیله روکشی مخفی شده است ، شبیه کارتهای شارژ موبایل . این کارت توسط مشتریان قابل خریدن است و بهترین گزینه برای هدیه دادن به دوستان در سایت دیجیکالا محسوب میشود چون شما با این هدیه حق انتخاب را به دوستانتان هدیه میدهید.

ما در دیجیکالابن چندین کارت هدیه خریداری کردیم تا به برنده های خوش شانس مسابقه گردونه طلایی تقدیم کنیم. در زیر تصویر تعدادی از این کارتها را مشاهده میکنید. شما با شرکت در مسابقه در هر روز یکبار شانس برنده شدن این هدیه ارزشمند را دارید.

 

کارت هدیه دیجیکالا

 

توجه :

شرکت در قرعه کشی ها به معنی این است که شما با معنی و مفهوم قرعه کشی و درصد شانس برای برنده شدن آشنایی دارید ، بعبارت دیگر شانس یا احتمال برنده شدن در قرعه کشی ها هرگز 100% نیست ، ما در این گردونه سعی کردیم شانس برنده شدن کاربران را به 50% نزدیک کنیم ولی با توجه به تعداد محدود جوایز هر چقدر دیرتر در قرعه کشی شرکت کنید شانس کمتری خواهید داشت ولی ما به شما تضمین میدهیم تا زمانیکه شما این گردونه را در این صفحه میبینید به این معناست که هنوز شانس برنده شدن صفر نیست.

 

این گردونه غیر فعال شده است

گردونه جایگزین در سایت قرار گرفته است ، برای شرکت در قرعه کشی و دریافت جایزه به گردونه جدید مراجعه کنید.

free page hit counter